fbpx

Nauczmy nasze dzieci korzystać z nowych technologii mądrze.

Zamów warsztat z programowania dla grup zorganizowanych z Tczewa i okolic.

Już teraz rozpocznij proces rozwoju nauki programowania Twoich podopiecznych, dzięki czemu zasiejesz w nich dobre praktyki i świadomość, jak mądrze korzystać z takich rozwiązań.

Z

Daj swoim uczniom możliwość zdobycia doświadczenia na różnych rozwiązaniach w obszarze programowania, dzięki współpracy z nami nie musisz posiadać do tego narzędzi i wiedzy. Wspólnie zadbamy o ten obszar.

Z

Postaw na rozwój pracy zespołowej, która jest ważną kompetencją przyszłości i dzięki której
łatwiej będzie Ci pracować z Twoją grupą uczniów na co dzień.

Z

Zrealizuj podstawę programową z obszaru programowania w nowoczesny sposób. Powierz proces nauki programowania Stacji, która w przemyślany i sprawdzony sposób wdraża wartościowe i skuteczne rozwiązania do pracy z dziećmi, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że Twoi uczniowie będą mieli optymalnie zaplanowaną ścieżkę rozwoju w tym obszarze.

Zobacz, jak pracujemy

Wybierz najlepsze rozwiązanie dla swojej grupy:

1. Programowanie z Ozobotami

Ozobot to mały, ale bardzo inteligentny robot do nauki programowania. Praca z nim przyzwyczaja dzieci do projektowego podejścia w pracy. Na warsztacie dzieci otrzymują konkretny problem do rozwiązania i za pomocą dostępnych narzędzi, tj. robot oraz zestaw zaprogramowanych komend rozwiązują dany problem, by osiągnąć zamierzony cel. Rozwiązanie problemu polega na merytorycznym przygotowaniu się do zadania, obmyśleniu ścieżki postępowania, wdrożeniu, a na końcu obserwowaniu postępów i wprowadzaniu działań naprawczych. Dzieci są w stanie od razu zaobserwować efekty swojej pracy, co stwarza im przyjaźniejsze warunki do przyswajania wiedzy na zajęciach, dzięki temu mają możliwość uczenia się w działaniu.

2. Programowanie z robotami Genibot

Genibot to niezwykle uniwersalny, wyposażony w wiele funkcji robot edukacyjny do nauki programowania. Otwiera dzieciom drzwi do świata nowoczesnych technologii i edukacji w nurcie STEAM (science, technology, engineering, art, maths). Zachęca do eksperymentowania i poszukiwania kreatywnych rozwiązań. Praca z robotem, to świetna zabawa, która rozwija miękkie kompetencje takie jak: logiczne, algorytmiczne myślenie czy zadaniowe podejście do stawianych problemów. Warsztaty z Genibot w innowacyjny i intuicyjny sposób uczą programowania. Ułożony przy pomocy kart do kodowania program pozwala wprowadzić robota w ruch i sprawić, żeby wykonywał wybraną sekwencję poleceń. Dzięki temu dziecko ma możliwość poznania podstawowych konstrukcji programistycznych.

3. Programowanie z robotami Dot&Dash

Te roboty dzięki licznym sensorom mogą być zaprogramowane na wiele sposobów. Mogą reagować na głos, odnajdować przedmioty, tańczyć i śpiewać, być pomocne w rozwiązywaniu wielu problemów, dzięki temu w atrakcyjny i innowacyjny sposób możemy przeprowadzić lekcję z geografii, matematyki czy wiedzy o świecie. Oprócz nauki myślenia komputacyjnego dzieci niejako przy okazji zdobywają wiedzę na temat otaczającego je świata. Taki warsztat programowania z robotami pozwala odkrywać i rozwijać: pomysłowość, umiejętność rozwiązywania problemów i współpracę.

Oferta cenowa

60 minutowy warsztat

w siedzibie Stacji Dobrego Czasu w Tczewie

Cena: 450 zł / dla grupy 20 osób

Tylko teraz: 400 zł netto / dla grupy 20 osób

Każde kolejne dziecko 20 zł

60 minutowy warsztat
w Twojej placówce

Cena: 550 zł / dla grupy 20 osób

Tylko teraz: 450 zł netto / dla grupy 20 osób

Każde kolejne dziecko 25 zł

Wypełnij formularz kontaktowy i zarezerwuj 15 minutową konsultację, dzięki której dobierzemy rozwiązanie najlepsze do potrzeb Twojej grupy.

O mnie

Emilia Nikoniuk – Specjalista nowoczesnej edukacji, przedsiębiorca, założycielka Stacji Dobrego Czasu, mama czterech wspaniałych córek.

Współpracuje z rodzicami i edukatorami promując nowoczesne rozwiązania edukacyjne dla dzieci. Pomaga placówkom oświatowym wdrażać rozwiązania, na których pracuje.
Rodzicom pomaga w planowaniu rozwoju osobistego ich dzieci, edukatorom odchodzić od systemu pracy podawczej na rzecz pracy projektowej oraz zarządzania grupą dzieci.

Specjalizuje się w poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych testując i wdrażając te rozwiązania do oferty Stacji Dobrego Czasu oraz promując je wśród innych placówek edukacyjnych.

Absolwentka Akademii Morskiej na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem, Ukończyła szkolenia: „Wykorzystywanie zestawów LEGO Education w pracy z dziećmi”, „Warsztaty trenerskie z Akademią LEGO Education„, „Teoria Ograniczeń dla Edukacji (TOCFE)”, cykl szkoleń dla pedagogów i rodziców z Familylab. „Wykorzystywanie narzędzi TOC w pracy z dziećmi”.

Celem Emilii jest szerzenie najlepszych praktyk, tak by dziecko wzrastało w poczuciu własnej wartości. Jest zwolenniczką takich rozwiązań edukacyjnych, które mają wspierać je w poszukiwaniu mocnych stron, po to by skupić się na rozwijaniu tego co lubi i co je pasjonuje.
Wierzy, że znalezienie i rozwijanie swojej pasji to początek drogi do osiągnięcia sukcesu i spełniania swoich marzeń.

Prywatnie? Mama czterech córek, której celem jest, aby jej dzieci w dorosłym życiu realizowały swoje cele i spełniały swoje marzenia!
Zawodowo? Pomaga rodzicom w planowaniu rozwoju osobistego ich dzieci. A dziś chce Tobie pomóc wybrać najlepszy warsztat edukacyjny dla Twojej grupy dzieci.

 

Odbierz strategię rozwoju ukrytego potencjału dziecka!

BEZPŁATNE

Wypełnij pola poniżej i otrzymaj strategię bezpłatnie na e-mail!

Odbierz bezpłatny przegląd

przedszkoli z Tczewa

BEZPŁATNE

Wypełnij pola poniżej i odbierz bezpłatny przegląd, z którym wybierzesz najlepsze przedszkole z Tczewa dla swojego dziecka

Dołącz do bezpłatnego szkolenia jak ciekawie i aktywnie bawić się z niemowlakiem.

 

SZKOLENIE

Wypełnij pola poniżej i zapisz się!

Odbierz bezpłatny poradnik

"Jak rozwija się Zabawa"

Dołącz do bezpłatnego wyzwania i odkryj domowe zabawy, które rozwiną potencjał Twojego maluszka.

 

WYZWANIE

Wypełnij pola poniżej i dołącz do wyzwania!