fbpx

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami! biuro@stacjadobregoczasu.pl lub +48 509 025532

Zadbaj o prawidłowy rozwój dziecka poprzez aktywną zabawę!

Dowiedz się jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka w wieku od 5-go miesiąca życia do 2 lat poprzez zabawę.

#NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

#ROZWIJAM POTENCJAŁ DZIECKA

Dołącz do PROGRAMU AKADEMII MĄDREJ ZABAWY Jeśli Twoim celem jest świadomie dbać o rozwój swojego dziecka, to tu znajdziesz wiedzę, narzędzia i scenariusze zabaw, które realnie wesprą Cię w tym procesie.

Wspomaganie rozwoju dziecka od pierwszych miesięcy życia jest kluczem do sukcesu.

Świadome wspieranie rozwoju dziecka wymaga zaopiekowania się tym tematem już od najmłodszych lat, a nawet miesięcy jego życia! Nie przegap najlepszego czasu rozwoju swojego dziecka, zacznij działać TU I TERAZ ze wsparciem Akademii Mądrej Zabawy! Pamiętaj, czas szybko mija, a wraz z jego upływem i brakiem działania tracisz coś bezpowrotnie!

Sama jestem mamą czwórki i wiem, jak ciężko jest zadbać o wszystkie sfery rozwoju dziecka.

Z dnia na dzień musisz stać się specjalistką od wszystkiego (człowiek orkiestra) neurologiem, fizjoterapeutą, logopedą, psychologiem i nauczycielem. Czujesz, że powinnaś zdobyć i przyswoić jak najwięcej wiedzy, by móc sprostać zadaniu rodzicielstwa. Wiem, jak może to być przytłaczające.

Dlatego powstała Akademia Mądrej Zabawy, by dać Ci proste narzędzia, wiedzę i wskazówki jak prawidłowy rozwój dziecka w pierwszych dwóch latach jego życia, póki nie stanie się ono dzielnym przedszkolakiem 😊

Jeśli jesteś jedną z tych osób,
udział w programie Akademii Mądrej Zabawy
będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem,
które w szybki i łatwy sposób wdrożysz
do swojego życia.

Jesteś rodzicem, który podskórnie czuje, że mądre zabawy dla dzieci mogą przynieść satysfakcję i korzyść dla całej Twojej rodziny.

Chcesz bawić się ze swoim maleństwem, ale brakuje Ci pomysłów na dostosowane do wieku, mądre zabawy dla dzieci, które będą miały na celu wspieranie rozwoju dziecka.

}

Obawiasz się, że nie znajdziesz czasu na zabawę lub nie wiesz, jak ją zorganizować i wdrożyć do swojego domu. Poszukujesz szybkich, bezpiecznych i sprawdzonych rozwiązań.

AKADEMIA MĄDREJ ZABAWY to program, który pomoże Ci wspierać rozwój dziecka poprzez aktywne formuły zabaw opracowanych przez psychologa.

Najlepszy wiek na rozpoczęcie tego procesu to czas między 5. a 20. miesiącem życia dziecka.

R

To sprawdzone działanie, które pozwoli Ci zatroszczyć się o cały dobrostan dziecka i zbudować z nim solidne fundamenty wspólnej relacji.

R

To tu działamy i inspirujemy do aktywnej formy spędzania czasu z dzieckiem już od pierwszych miesięcy jego życia. Wszystko po to, by optymalnie wykorzystać budzący się w nim potencjał.

R

Program, który udostępniam, pomoże Ci w bezpieczny i usystematyzowany sposób zaopiekować się obszarem ZABAWY I ROZWOJU.
Zrobisz to krok po kroku, w tempie jakie jest dla Was najlepsze. A co najważniejsze zrobisz to w bezpiecznych warunkach domowych. Nie potrzebujesz do tego żadnych specjalistycznych rekwizytów i kosztownych zabawek.

Rekomendacje rodziców, którzy korzystali z zabaw od pierwszych miesięcy życia

Gdy zaczynaliśmy synek miał 8 miesięcy i to był strzał w dziesiątkę.

Dzięki udziałowi dowiedziałam się jak możemy się wspólnie bawić już tak małym szkrabem. 🙂 Synek nauczył się korzystać z ciastoliny, robić bańki mydlane czy wyklejanki, na co myślałam, że jest jeszcze za mały.

Przy małym dziecku zazwyczaj brakuje czasu na wszystko dlatego miło i wygodnie jest mieć podane rozwiązania niż samemu szukać godzinami informacji w internecie. 

Serdecznie polecam każdej mamie, która chce rozwijać swoje dziecko.

Marta Kaźmierczak, mama 18 miesięcznego synka

Gdy zaczynaliśmy przygodę z Akademią, Emilcia miała 1,5 roku. Zapisałam się na to działanie ponieważ chciałam zobaczyć w jaki sposób można uczyć dziecko poprzez zabawę. Nie potrafiłam sama wymyślić zabaw, które rozwijałby moje dziecko oraz takich, które zajęłyby Emilcie na dłuższą chwilę. Biorąc udział w tym programie nauczyłam się jak w ciekawy sposób można nauczyć dziecko podstaw takich jak liczenie bądź kolory.

Oczywiście każdemu polecam współpracę z Emilią. Programy, które Emilia jest w stanie zaoferować takim maluszkom i nam rodzicom są bardzo wartościowe, widać, że przygotowane przez specjalistów i realizowane przez bardzo kompetentne osoby.

Klaudia Michalak, mama 3 letniej Emilci

Swoją przygodę zaczęliśmy, kiedy Zosia miała 13 miesięcy, była na etapie raczkowania i pierwszych prób nauki chodzenia. 

Program pomógł mi pokazać Zosi świat polisensorycznie, czyli wszystkimi zmysłami. Widziałam jak moja córka krok po kroku uczyła się cierpliwości i kreatywności.

Program to gwarantowany rozwój emocjonalny i edukacyjny nie tylko maluszka, ale także rodzica. Gdybym miała jeszcze raz zadecydować, czy zapisać nie zawahałbym się i zrobiłabym to raz jeszcze. Polecam!

Karolina Grala, mama 20 miesięcznej Zosi

Szukałam zajęć, które pomogły by mi zorganizować czas mojego maluszka. Po przeszukaniu zasobów Internetu oraz zasięgnięciu języka wśród znajomych trafiliśmy do Stacji Dobrego Czasu.

Od 11 miesiąca życia Jagódki braliśmy udział w programie. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Już pierwsze zabawy były dla mojego maluszka bardzo interesujące ale i małym wyzwaniem. A to dlatego, że oferowane formy zabaw dla dzieci nie przyszłyby mi do głowy. Uważałam, że za wcześnie jest jeszcze aby wprowadzić pewne zabawy, a Jagódka nie da sobie rady. 

Rodzicom, który szukają sposobu na wspieranie rozwoju własnego dziecka gorąco polecam te zajęcia. Wszystko w tym programie jest „podane na tacy”, dostosowane i bezpieczne dla maluszka. 

Paulina Sieradzan, mama 15 miesięcznej Jagódki

Nie bagatelizuj roli zabawy w życiu Twojej rodziny!

Chroń czas, który powinien być poświęcony na wspólną zabawę.

Są badania, które pokazują jak bardzo wspólna zabawa sprawia, że rodziny są szczęśliwsze, ich członkowie stają się sobie bliżsi i są mniej zestresowani. 

Ekspertka ds rodziny i autorka książek, Jessica Joelle Alexander, mówi: “Wspólna zabawa jest fundamentem życia rodzinnego zarówno dla dzieci, jaki i dla rodziców. Ale w nowoczesnym stylu życia, bardziej wypełnionym niż kiedykolwiek, łatwo jest zapomnieć o tym, by znaleźć na to czas. Biorąc jednak pod uwagę dobroczynne efekty wspólnej zabawy dla naszego samopoczucia i poziomu szczęścia, powinna być to najważniejsza PRACA DOMOWA ze wszystkich!”

38 % rodzin przyznaje, że trudno im znaleźć czas na zabawę ze względu na napięty harmonogram dnia, zarówno rodziców, jaki i dzieci. 

76 % badanych rodziców oceniło naukę poprzez zabawę jako technikę edukacyjną numer jeden, wyżej niż czytanie książek (67% respondentów), naukę w szkole (55%), interakcje z przyjaciółmi (65%) i surfowanie po internecie (22%).

83% dzieci zgadza się, że uczą się lepiej, gdy edukacja zawiera elementy zabawy.

Dorośli i dzieci w równym stopniu odczuwają korzyści płynące ze wspólnej zabawy. Rodzice twierdzą, że jest ona dobra dla ich własnego samopoczucia (91%) i szczęścia (72%), a nawet pomaga im się bardziej zrelaksować  (86%), a także zacieśniać więzi z dziećmi (64%).

Prawie wszystkie dzieci biorące udział w badaniu potwierdzają, że zabawa sprawia, iż czują się szczęśliwe (93%) i pomaga im się zrelaksować po długim dniu w szkole (87%)

Chcę wesprzeć Cię w zgłębianiu każdej sfery rozwoju dziecka i pomóc Ci chronić czas, który powinien być poświęcony na wspólną zabawę.

Jeśli jesteś rodzicem, który chce zgłębić wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

Jeśli szukasz bezpiecznych, skutecznych i mądrych zabaw dla dzieci

Jeśli chcesz wiedzy, narzędzi jak bawić się ze swoim maleństwem i mieć dostęp do bazy sprawdzonych, ciekawych i opracowanych przez psychologa zabaw, które wspierają rozwój psychiczny dziecka

FORMUŁA Akademii Mądrej Zabawy jest dla CIEBIE!

Czym jest FORMUŁA Akademii Mądrej Zabawy.

Program online dedykowany dla rodziców dzieci między 5. a 20. miesiącem życia, którego celem jest wszechstronne wspieranie rozwoju potencjału dziecka.

Akademia Mądrej Zabawy to program, który da przeprowadzi Cię przez wszystkie sfery rozwoju dziecka

Formuła programu pozwala wdrożyć w łatwy sposób aktywną zabawę do codziennego życia. Dzięki bazie sprawdzonych aktywności, co tydzień będziesz mógł dostarczyć swojemu dziecku nowe atrakcyjne dla niego zabawy. Co najważniejsze zrobisz to w bezpiecznych warunkach domowych w najlepszym dla Was czasie dnia i tygodnia. Dzięki temu nie przegapisz najbardziej intensywnego okresu rozwoju intelektualnego Twojego dziecka. Zabawy pomogą zadbać o wszystkie sfery rozwoju dziecka, w tym:

 • rozwój psychiczny dziecka,
 • rozwój emocjonalny dziecka,
 • rozwój poznawczy dziecka,
 • rozwój fizyczny dziecka.

MODUŁ I. Fundamenty Akademii Mądrej Zabawy.

W tej części zdobędziesz fundamentalną wiedzę, inspirację oraz moc do rozwoju potencjału swojego dziecka.

Poznasz wielopłaszczyznową moc zabawy, określisz swoje dlaczego, otrzymasz narzędzia, które usprawnią Ci proces zabawy z dzieckiem oraz podtrzymają Twoją motywację i moc do utrzymania tej aktywności w czasie.

MODUŁ II. Świadomie doświadczam.

Dedykowany dla dzieci od 5. m-ca życia.

 • To baza 70 scenariuszy zabaw, opracowanych przez psychologa i zaprezentowana w formie instrukcji wideo, podzielona na 10 tygodni aktywnej zabawy z dzieckiem.
 • Znajdziesz tu zabawy: poznawcze, integracji sensorycznej, logopedyczne i ruchowe.
 • Wartości edukacyjno-rozwojowe płynące z każdej zabawy. Do każdej instrukcji zabawy dołączona jest informacja dla Ciebie z jakiego obszaru wspiera ona rozwój Twojego dziecka, dzięki czemu metodą małych kroków zdobywasz wiedzę, jaka jest Ci potrzebna do świadomego wspierania rozwoju potencjału dziecka.
 • W tym module znajdziesz również: skrypty zabaw, check listy,  tygodniowe planery, narzędzia motywacyjne do utrzymania regularnej aktywności z dzieckiem.

MODUŁ III. Działam i zmieniam.

Kontynuacja procesu dla dzieci od 5. m-ca życia.

 • To kolejne 70 scenariuszy zabaw na wyższym  poziomie, opracowanych przez psychologa, zaprezentowanych w formie instrukcji wideo, podzielonych na kolejne 10 tygodni aktywnej zabawy z dzieckiem.
 • Znajdziesz tu zabawy: poznawcze, integracji sensorycznej, logopedyczne i ruchowe.
 • Do każdej instrukcji zabawy dołączona jest informacja dla Ciebie z jakiego obszaru wspiera ona rozwój Twojego dziecka, dzięki czemu metodą małych kroków zdobywasz wiedzę, jaka jest Ci potrzebna do świadomego wspierania rozwoju potencjału dziecka.
 • W tym module znajdziesz również skrypty zabaw, check listy,  tygodniowe planery, narzędzia motywacyjne do utrzymania regularnej aktywności z dzieckiem.

MODUŁ IV. Wszystko mnie interesuje.

Dedykowana dla dzieci od 11. m-ca życia.

 • To NOWA baza 70 scenariuszy zabaw opracowanych przez psychologa w formie instrukcji wideo podzielona na 10 tygodni aktywnej zabawy z dzieckiem.
 • Znajdziesz tu zabawy: poznawcze, integracji sensorycznej, logopedyczne, ruchowe oraz tzw. zabawy z wierszem.
 • Do każdej instrukcji zabawy dołączona jest informacja dla Ciebie z jakiego obszaru wspiera ona rozwój Twojego dziecka, dzięki czemu metodą małych kroków zdobywasz wiedzę, jaka jest Ci potrzebna do świadomego wspierania rozwoju potencjału dziecka.

W tym module znajdziesz również skrypty zabaw, check listy,  tygodniowe planery, narzędzia motywacyjne do utrzymania regularnej aktywności z dzieckiem

MODUŁ V. Na podbój świata.

Kontynuacja procesu dla dzieci od 11. miesiąca życia.

 • To kolejne 70 scenariuszy zabaw opracowanych przez psychologa w formie instrukcji wideo podzielone na 10 tygodni aktywnej zabawy z dzieckiem.
 • Znajdziesz tu zabawy: poznawcze, integracji sensorycznej, logopedyczne, ruchowe, wierszyki-masażyki i tzw. zabawy z wierszem.
 • Do każdej instrukcji zabawy dołączona jest informacja dla Ciebie z jakiego obszaru wspiera ona rozwój Twojego dziecka, dzięki czemu metodą małych kroków zdobywasz wiedzę, jaka jest Ci potrzebna do świadomego wspierania rozwoju potencjału dziecka.
 • W tym module znajdziesz również skrypty zabaw, check listy,  tygodniowe planery, narzędzia motywacyjne do utrzymania regularnej aktywności z dzieckiem.

Akademia Mądrej Zabawy nauczy Cię:

Nauczysz się efektywnie spędzać czas ze swoim dzieckiem, dzięki temu wesprzesz dziecko w jego rozwoju, stwarzając mu okazję do czerpania doświadczeń, wzbudzając zainteresowanie tym co go otacza i dostarczając wiele radości oraz satysfakcji z własnych osiągnięć.

Poznasz blisko 200 przykładów zabaw edukacyjnych, dzięki którym stworzysz dziecku bezpieczne i sprzyjające warunki do eksplorowania i odkrywania możliwości tkwiących w otoczeniu.

Poznasz 40 instrukcji przeprowadzenia masażyków przy wykorzystaniu wierszyków, których wartością jest obecność ruchu i dotyku. Zabawy oparte na dotyku pogłębiają więź uczuciową i fizyczną, wpływają na poczucie bezpieczeństwa dziecka. Relaksują, dostarczają wrażeń zmysłowych, kształtują świadomość ciała i własnej osoby.

Nauczysz się przeprowadzać trening “ruch-ciało-przestrzeń” swojemu dziecku. Poznasz aż 24 ćwiczenia, które zaznajamiają dziecko ze swoim ciałem i uczą je jak go używać.

Poznasz narzędzia wspierające Twoją motywację do regularnego działania i usprawniają proces zabawy z dzieckiem.

Poznaj twórcę Formuły Akademii Mądrej Zabawy

Emilia Nikoniuk

Specjalista nowoczesnej edukacji, właścicielka Stacji Dobrego Czasu – centrum nowoczesnej edukacji dla dzieci i ich rodziców.

Stworzyła kurs online Akademię Mądrej Zabawy, której celem jest dbałość o rozwój potencjału dziecka już od pierwszych miesięcy jego życia. W Akademii pracujemy nad całym dobrostanem dziecka w oparciu o aktywną zabawę z nim. To pozwala wspierać jego rozwój oraz budować solidne fundamenty trwałej relacji między rodzicem, a dzieckiem, dzięki której w przyszłości możemy uniknąć wielu trudności. 

Z alternatywnymi formami edukacji dzieci związana jest od 2002 roku, Własną placówkę edukacyjną prowadzi od 8 lat. Uwielbia pracować z dziećmi na rozwiązaniach LEGO Education, gdyż dają one przestrzeń do zmiany stylu uczenia i prowadzenia grupy dzieci, którą rekomenduje by wdrażać w szkołach oświatowych. 

Dużo energii dają jej indywidualne konsultacje online przeprowadzane z rodzicami na temat odkrywania mocy i talentów ich dzieci.

Mama czterech wspaniałych córek, która bardzo mocno wierzy w to, że znalezienie i rozwijanie swojej pasji to początek drogi do osiągnięcia sukcesu i spełniania swoich marzeń.

Jej misją jest pomaganie innym rodzicom w odkrywaniu talentów i mocy ich dzieci.

Zobacz jak wygląda Akademia Mądrej Zabawy

Wszystkie materiały wideo, check listy , planery i pdf-y dostępne są na stronie tylko dla członków programu. Będziesz mógł podążać programem tydzień po tygodniu, w miarę jak będą udostępniane kolejne moduły programu.

Każda cotygodniowa paczka to 7 nowych instrukcji zabaw poznawczych, ruchowych, logopedycznych i wspierających rozwój integracji sensorycznej dziecka. Do każdej zabawy opracowane zostały wartości edukacyjno-rozwojowe z niej płynące, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób zdobędziesz wiedzę potrzebną Ci do świadomego rozwoju potencjału swojego dziecka.

Ważne! Musisz wiedzieć, że udostępniane zabawy nie są przypadkowe. Zostały przygotowane merytorycznie przez Emilię Link-Dratkowską, psychoterapeutę i superwizora psychoterapii poznawczo-behawioralnej i terapeutę Integracji  Sensorycznej. 

Zobacz więcej o Emilii Link-Dratkowskiej

Psycholog kliniczny i autorka zabaw wykorzystanych w programie Akademii Mądrej Zabawy. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetu SWPS. Psycholog kliniczny z ponad 20-letnim stażem w pracy z dziećmi i młodzieżą, psychoterapeuta i superwizor psychoterapii poznawczo – behawioralnej. Ponadto terapeuta Integracji Sensorycznej i trener Videotreningu Komunikacji (VIT). Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Ośrodku Wczesnej Interwencji i Wspomagania Rozwoju oraz innych placówkach edukacyjno – wychowawczych i terapeutycznych dla dzieci i młodzieży. Współautorka i redaktor programów i publikacji związanych z rozwojem (prawidłowym i zaburzonym) dziecka, m.in. programu wspierania rozwoju małego dziecka „Rybki, Ryby, Wieloryby” we współpracy z prof. Martą Bogdanowicz. Obecnie pracownik Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku na oddziale pediatrycznym i w Klinice Psychiatrii Dorosłych oraz Uniwersytetu SWPS oraz prywatnej praktyki psychoterapeutycznej. Mama dwóch synów Kajtka i Franka,

Ulubione słowa: tolerancja, kompetencja, życzliwość, rozwój.

Mam dla Ciebie jeszcze 3 wartościowe bonusy:

BONUS #1

6 MOTYWACYJNYCH SPOTKAŃ na żywo na zoom.
A w nim jeszcze więcej wiedzy z zakresu rozwijania potencjału dziecka oraz panel pytań i odpowiedzi dla uczestników programu Akademii Mądrej Zabawy

Wartość: 900 zł

BONUS #2

3 WEBINARY z ekspertami:
– neurologopedą
– fizjoterapeutą
– psychologiem

Panel pytań i odpowiedzi dla uczestników.

Wartość: 600 zł

BONUS #3

Sekretna grupa na FACEBOOK-u

 

A w niej:
– wsparcie moje i mojego zespołu w cotygodniowym wdrażaniu zabaw,
– pierwszeństwo odpowiedzi na pytania,
– i wsparcie uczestników Akademii Mądrej Zabawy, grupy rodziców z takim samym celem.

Wartość: 200 zł

Co zawiera Akademia Mądrej Zabawy – program online dla rodziców niemowlaków i dzieci do 2 roku życia.

Pakiet BOBAS

dla dzieci od 5. m-ca życia

 

N

PROGRAM AMZ: 3 MODUŁY, 5 m-cy wsparcia w procesie zabawy (950 zł)

BONUS 1: 3 motywujące spotkania na zoom, panel pytań i odpowiedzi dla uczestników (360 zł)

BONUS 2: 3 Webinary z ekspertami (neurologopedą, fizjoterapeutą, psychologiem) (600 zł)

BONUS 3: Sekretna grupa na Facebooku (200 zł)

Całkowita wartość: 2 110 zł

Teraz: 699 zł

*Dostęp do treści przez 12 miesięcy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat Programu, napisz do nas lub zadzwoń. Z przyjemnością odpowiemy:

biuro@stacjadobregoczasu.pl

Pakiet MALUCH

dla dzieci od 11. m-ca życia

 

N

PROGRAM AMZ: 3 MODUŁY, 5 m-cy wsparcia w procesie zabawy (950 zł)

BONUS 1: 3 motywujące spotkania na zoom, panel pytań i odpowiedzi dla uczestników (360 zł)

BONUS 2: 3 Webinary z ekspertami (neurologopedą, fizjoterapeutą, psychologiem) (600 zł)

BONUS 3: Sekretna grupa na Facebooku (200 zł)

Całkowita wartość: 2 110 zł

Teraz: 699 zł

*Dostęp do treści przez 12 miesięcy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat Programu, napisz do nas lub zadzwoń. Z przyjemnością odpowiemy:

biuro@stacjadobregoczasu.pl

Pakiet BOBASMALUCH

dla dzieci miedzy 5. a 24.m. życia

 

N

PROGRAM AMZ5 MODUŁÓW, 10 m-cy wsparcia w procesie zabawy (1700 zł)

BONUS 1: 6 motywujących spotkań na zoom, panel pytań i odpowiedzi dla uczestników (720 zł)

BONUS 2: 3 Webinary z ekspertami (neurologopedą, fizjoterapeutą, psychologiem) (600 zł)

BONUS 3: Sekretna grupa na Facebooku (200 zł)

Całkowita wartość: 3 220 zł

Teraz: 1199 zł

*Dostęp do treści przez 24 miesiące

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat Programu, napisz do nas lub zadzwoń. Z przyjemnością odpowiemy:

biuro@stacjadobregoczasu.pl

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Pamiętaj! Jesteś pierwszym i najważniejszym nauczycielem dla swojego dziecka, którego zadaniem jest dostarczenie jak najlepszych doświadczeń z otaczającego je świata. Zacznij działać z moim wsparciem już TERAZ i dołącz MĄDREJ ZABAWY do wspólnego czasu spędzanego z dzieckiem.

W Akademii znajdziesz gotowe scenariusze zabaw dla dzieci na każdym etapie rozwoju, aby każdego dnia rozwijać swojego malucha, wzmacniać waszą relację i cieszyć się z jego rozwoju.

Dołącz do Akademii Mądrej Zabawy i skorzystaj z najniższej dostępnej ceny oraz BONUSÓW!

GWARANCJA SATYSFAKCJI 100% LUB ZWROT PIENIĘDZY

Powiedziałam wcześniej i powiem jeszcze raz…

Jeżeli będziesz wdrażać to, co Ci pokażę. Twoje dziecko dokona postępów i właśnie dlatego GWARANTUJE skuteczność Programu Akademii Mądrej Zabawy.

GWARANCJA “Jesteś całkowicie bezpieczny” 30 dni zwrot pieniędzy!

Przejdź przez Formułę Akademii Mądrej Zabawy, a jeśli nie staniesz się naszym fanem i nie będziesz mieć rezultatów, zwrócimy Ci zainwestowane środki w 100%. Jedyne co będziesz musiał zrobić to przesłać nam do sprawdzenia swoje nagrania wideo z przeprowadzania zabaw z dzieckiem z pierwszych czterech tygodni trwania programu, abyśmy mieli pewność, że faktycznie zaangażowałeś się w formułę programu. Wiem, że jak wykonasz nasze zadania z dzieckiem, osiągniesz satysfakcję i rezultaty. 

Daje 100% gwarancji na Formułę Programu Akademii Mądrej Zabawy!

Q&A

Na czym polega Akademia Mądrej Zabawy?

Celem Akademii Mądrej Zabawy jest dbałość o rozwój potencjału dziecka już od pierwszych miesięcy jego życia. W Akademii pracujemy nad całym dobrostanem dziecka w oparciu o aktywną zabawę z nim. To pozwala wspierać jego rozwój oraz budować solidne fundamenty trwałej relacji między rodzicem a dzieckiem, dzięki której w przyszłości możemy uniknąć wielu trudności.

Dla dzieci w jakim wieku przeznaczona jest Akademia Mądrej Zabawy?

Program Akademii Mądrej Zabawy rekomendowany jest dla dzieci już od najwcześniejszych miesięcy życia. Najlepszy wiek na rozpoczęcie tego procesu to czas między 5. a 20. miesiącem życia. Nie przegap najlepszego okresu rozwoju swojego dziecka (który został udowodniony naukowo) i zacznij działać TU i TERAZ! Pamiętaj, czas szybko mija, a wraz z jego upływem i brakiem działania tracisz coś bezpowrotnie!

Czego nauczę się biorąc udział w Akademii Mądrej Zabawy?

a)     Nauczysz się efektywnie spędzać czas ze swoim dzieckiem, dzięki temu wesprzesz je w jego rozwoju, stwarzając okazję do czerpania doświadczeń, wzbudzając zainteresowanie tym co go otacza i dostarczając wiele radości oraz satysfakcji z własnych osiągnięć.

b)     Poznasz blisko 200 przykładów zabaw edukacyjnych, dzięki którym stworzysz dziecku bezpieczne i sprzyjające warunki do eksplorowania i odkrywania możliwości tkwiących w otoczeniu.

c)     Poznasz 40 instrukcji przeprowadzenia masażyków przy wykorzystaniu wierszyków, których wartością jest obecność ruchu i dotyku. Dotyk jest podstawowym sposobem komunikowania się niemowlęcia ze światem, a dla Ciebie jest to jedna z form wyrażania uczuć wobec maleństwa. Zabawy oparte na dotyku pogłębiają więź uczuciową i fizyczną, wpływają na poczucie bezpieczeństwa dziecka. Relaksują, dostarczają wrażeń zmysłowych, kształtują świadomość ciała i własnej osoby.

d)     Nauczysz się przeprowadzać trening “ruch-ciało-przestrzeń” swojemu dziecku. Poznasz aż 24 ćwiczenia, które zaznajamiają dziecko ze swoim ciałem i uczą je jak go używać.

e)     Poznasz narzędzia rozwoju osobistego, które intencjonalnie można wdrożyć do życia rodzinnego, dzięki temu w prosty i skuteczny sposób wdrożysz aktywną zabawę z dzieckiem do rutyny życia codziennego.

Dla kogo jest formuła Akademii Mądrej Zabawy?

AMZ jest dla rodzica, który:

– świadomie chce rozwijać potencjał swojego dziecka od najmłodszych lat,

– szuka bezpiecznych i skutecznych rozwiązań,

– chce nauczyć się bawić ze swoim maleństwem i mieć dostęp do bazy sprawdzonych, ciekawych i opracowanych przez psychologa zabaw.

Jak długo trwa program?

Akademia Mądrej Zabawy to program, który może trwać 5 lub 10 miesięcy, w zależności od Twoich potrzeb i obecnego wieku dziecka.

Co otrzymam wykupując program?

Pakiet BOBAS (dla dzieci od 5. m-ca życia)

PROGRAM AMZ 3 MODUŁY5 m-cy wsparcia w procesie zabawy (950 zł)

BONUS #13 motywujące spotkania na zoom, panel pytań i odpowiedzi dla uczestników (360 zł)

BONUS #2 – 3 Webinary z ekspertami (neurologopedą, fizjoterapeutą, psychologiem) (600 zł)
BONUS #3 – Sekretna grupa na FB (200 zł)

 

Pakiet MALUCH (dla dzieci od 11. m-ca życia)

PROGRAM AMZ3 MODUŁY5 m-cy wsparcia w procesie zabawy (950 zł)

BONUS #13 motywujące spotkania na zoom, panel pytań i odpowiedzi dla uczestników (360 zł)

BONUS #2 – 3 Webinary z ekspertami (neurologopedą, fizjoterapeutą, psychologiem) (600 zł)

BONUS #3 – Sekretna grupa na FB (200 zł)

Pakiet BOBAS & MALUCH (dla dzieci między 5. a 24. m. życia)

PROGRAM AMZ5 MODUŁÓW 10 m-cy wsparcia w procesie zabawy (1700 zł)

BONUS #16 motywujących spotkań na zoom, panel pytań i odpowiedzi dla uczestników (720 zł)

BONUS #2 – 3 Webinary z ekspertami (neurologopedą, fizjoterapeutą, psychologiem) (600 zł)

BONUS #3 – Sekretna grupa na FB (200 zł)

Co jeśli moje dziecko na uzyska rezultatów?

Przejdź przez Formułę Akademii Mądrej Zabawy, a jeśli nie staniesz się naszym fanem i nie będziesz mieć rezultatów, zwrócimy Ci zainwestowane środki w 100%. Jedyne co będziesz musiał zrobić to przesłać nam do sprawdzenia swoje nagrania wideo z przeprowadzania zabaw z dzieckiem z pierwszych czterech tygodni trwania programu, abyśmy mieli pewność, że faktycznie zaangażowałeś się w formułę programu. Wiem, że jak wykonasz nasze zadania z dzieckiem, osiągniesz satysfakcję i rezultaty. Daję 100% gwarancji na Formułę Programu Akademii Mądrej Zabawy!

Nigdy nie było lepszego czasu niż teraz! 

Dołącz!

Odbierz strategię rozwoju ukrytego potencjału dziecka!

BEZPŁATNE

Wypełnij pola poniżej i otrzymaj strategię bezpłatnie na e-mail!

Odbierz bezpłatny przegląd

przedszkoli z Tczewa

BEZPŁATNE

Wypełnij pola poniżej i odbierz bezpłatny przegląd, z którym wybierzesz najlepsze przedszkole z Tczewa dla swojego dziecka

Dołącz do bezpłatnego szkolenia jak ciekawie i aktywnie bawić się z niemowlakiem.

 

SZKOLENIE

Wypełnij pola poniżej i zapisz się!

Odbierz bezpłatny poradnik

"Jak rozwija się Zabawa"

Dołącz do bezpłatnego wyzwania i odkryj domowe zabawy, które rozwiną potencjał Twojego maluszka.

 

WYZWANIE

Wypełnij pola poniżej i dołącz do wyzwania!