fbpx

Odbierz bilet na bezpłatną lekcję angielskiego metodą Helen Doron w szkole w Tczewie lub w jej filiach!

(Miłobądz, Pszczółki, Pruszcz Gdański, Grabiny Zameczek, Dąbrówka Tczewska, Turze)

R

Zobaczysz, jak przebiega lekcja tą metodą nauczania i jak zareaguje na niej Twoje dziecko.

R

Poznasz trzy sekrety efektywnego procesu edukacji językowej, dzięki temu dowiesz się, dlaczego tak skuteczna jest ta metoda nauczania.

R

Nie przegapisz najlepszego momentu na rozpoczęcie nauki angielskiego, dzięki temu Twoje dziecko nauczy się angielskiego całkowicie naturalnie tak jak języka ojczystego.

Udział w lekcji pozwoli Ci zaplanować rozwój edukacji językowej dziecka

w

Zobaczysz, jak wyglądają takie zajęcia z udziałem dzieci, dzięki temu łatwiej podejmiesz decyzję o wyborze szkoły językowej oraz metody nauki dla swojego dziecka.

Poznasz proces nauki angielskiego metodą Helen Doron, dzięki czemu zrozumiesz, dlaczego kluczowy jest w tym procesie właściwy wiek dziecka.

Dowiesz się, jak wspierać dziecko w edukacji językowej i jak wykorzystać jego naturalne zdolności do nauki języków obcych.

Opinie rodziców i uczestników kursu angielskiego

|

„Wspaniała atmosfera i pełen profesjonalizm. Po rocznej edukacji moja 4 letnia córcia opanowała bardzo dużo wiedzy z zakresu języka angielskiego. Nie możemy się doczekać następnych zajęć. Wracamy po wakacjach! :)”

Kinga Anna

|

Mój syn Jacek (2 lata i 4 miesiące), który potrafi powiedzieć zaledwie parę słów po polsku, rozumie już coraz więcej wyrazów w języku angielskim. Uczy się ich w czasie zajęć.”

Justyna Kolasińska

|

W Helen Doron English nauczyłem się żywego języka. W czasie zajęć dużo rozmawialiśmy, używając angielskiego tak, jak się go używa na co dzień w krajach anglojęzycznych.”

Marcin Parafiniuk, były uczeń

Wypełnij pola poniżej i odbierz bilet na bezpłatną lekcję!

Miejsce lekcji

O właścicielce szkoły językowej

Nazywam się Emilia Nikoniuk. Jestem dyrektorem Szkoły Helen Doron, Ekspertem Nowoczesnej Edukacji i liderem Stacji Dobrego Czasu. Stworzyłam projekt dla rodziców pod nazwą „Edukacja pod lupą”.

Z siecią szkół Helen Doron współpracuje od 2002 roku. Przez wszystkie 17 lat wielokrotnie przekonałam się jak skuteczna i wartościowa jest ta metoda i nie zamierzam szukać innych rozwiązań w edukacji językowej dla moich dzieci. 

Prywatnie? Jestem mamą czterech córek, której celem jest, aby jej dzieci w dorosłym życiu realizowały swoje cele i spełniały swoje marzenia!

Zawodowo? Pomagam rodzicom w planowaniu rozwoju osobistego ich dzieci. A dziś chcę Tobie pomóc wybrać najlepszą formę edukacji językowej dla Twojego dziecka.

Odbierz Prezent!

Tylko jeden… klik dzieli Cię od odebrania biletu na bezpłatną lekcję angielskiego metodą Helen Doron.

Odbierz Prezent!

Tylko jeden… klik dzieli Cię od odebrania biletu na bezpłatną lekcję angielskiego metodą Helen Doron.

Opinia o efektach kursu

 Polecamy z całego serducha zajęcia organizowane przez Stację Dobrego Czasu, jestem pewna, że edukacja dzieci w tak młodym wieku w przyszłości przyniesie piorunujące efekty i łatwiejszy start w dorosłe życie.

Już teraz pękam z dumy gdy słyszę mojego 6- letniego syna, który bez problemu komunikuje się na wyjazdach zagranicznych z osobami anglojęzycznymi.

Pozdrawiamy

© 2019 Stacja Dobrego Czasu

© 2019 Stacja Dobrego Czasu

Odbierz strategię rozwoju ukrytego potencjału dziecka!

BEZPŁATNE

Wypełnij pola poniżej i otrzymaj strategię bezpłatnie na e-mail!

Odbierz bezpłatny przegląd

przedszkoli z Tczewa

BEZPŁATNE

Wypełnij pola poniżej i odbierz bezpłatny przegląd, z którym wybierzesz najlepsze przedszkole z Tczewa dla swojego dziecka

Dołącz do bezpłatnego szkolenia jak ciekawie i aktywnie bawić się z niemowlakiem.

 

SZKOLENIE

Wypełnij pola poniżej i zapisz się!

Odbierz bezpłatny poradnik

"Jak rozwija się Zabawa"

Dołącz do bezpłatnego wyzwania i odkryj domowe zabawy, które rozwiną potencjał Twojego maluszka.

 

WYZWANIE

Wypełnij pola poniżej i dołącz do wyzwania!