Previous Next 1 of 3

TO PIERWSZA SALA ZABAW W TCZEWIE ZAPROJEKTOWANA DLA DZIECI PONIŻEJ 8 ROKU ŻYCIA!

To specjalnie zaprojektowana i niezwykła przestrzeń do zabawy dla dzieci do 8 roku życia /opcjonalnie również dla dzieci w wieku 9, 10 lat/, gdzie dzieci mogą nie tylko bawić się, ale i uczyć. Jest tu wiele fascynujących przedmiotów, które z pewnością pobudzą wyobraźnię Państwa pociech. Motywem przewodnim naszej sali, jest ogromna, drewniana konstrukcja stacji kolejowej, która codziennie zabiera dzieci w niezwykłą podróż do Krainy Fantazji. Mamy tu tor z przeszkodami i wspinaczkę po drabince, sekretne przejście, które kryje wiele zaskakujących niespodzianek. Jest też sklepik, pacynkowy teatrzyk, kasa biletowa oraz zjeżdżalnia, która poprowadzi wprost do basenu wypełnionego piłkami. Gdy atrakcji wciąż za mało, dziewczynki mogą pobawić się w bajecznym domku dla lalek, z bogatym wyposażeniem: trzema piętrami, tarasem i strychem, a chłopcy drewnianą kolejką, składającą się z mega wielką ilością ciekawych elementów. Mamy również do dyspozycji gigantyczne klocki do ekstremalnych budowli i wiele innych atrakcji. Młodsze dzieci pobujają się na drewnianym koniu, przytulą do misia i jego pluszowej rodziny. Dodatkowo posiadamy szeroki wybór gier planszowych i edukacyjnych, tablice magnetyczne oraz przyrządy, które będą wspierać ogólny rozwój naszych małych klientów.


CENNIK SALI ZABAW

Poniedziałek-Sobota w godzinach 10:00-19:00  12 zł / 1h 

Poniedziałek-Sobota w godzinach 10:00-19:00  7 zł / 0,5h

Każda kolejna rozpoczęta godzina 10zł

UWAGA: Drugie i kolejne dziecko z rodzeństwa 25% zniżki! Rodzice na Salę Zabaw wchodzą bezpłatnie! Dzieci niechodzące (niemowlęta) wchodzą na Salę Zabaw bezpłatnie! Zabawa dzieci przebiega pod czujnym okiem Animatora!


UWAGA! Zachęcamy do skorzystania ze specjalnej oferty Sali Zabaw dla NAJMŁODSZYCH!!!

 

PORANKI DLA ZUCHA (dla dzieci w wieku 2-4 lata) 

Poranki dla Zucha to spotkania dla dzieci, które chłonne są kontaktów rówieśniczych, a jeszcze nie uczęszczają do przedszkola. Dwugodzinne spotkania wypełnione są zabawą z Animatorem w naszej Sali Zabaw. Jego celem jest wspomaganie wszechstronnego rozwoju małego dziecka, a także przygotowanie do współdziałania w grupie rówieśniczej. To pierwszy krok do uspołecznienia i adaptacji Waszej pociechy. Zapraszamy.

Informacje organizacyjne:

  • Cena 1 spotkania (1,5 godziny): 25 zł / dziecko.
  • Spotkania odbywają się w każdy czwartek w godzinach od 10:15 do 11:45. 
  • Ilość miejsc ograniczona!
  • Obowiązują zapisy telefoniczne na numer tel. 58 533 00 33.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie ZUCHY do wspólnej zabawy!

 

URODZINY NA SALI ZABAW Z MAGICZNYM DYWANEM I ANIMATORKĄ – to wyjątkowa oferta dla najmłodszych. Szczegóły dostępne w zakładce Przyjęcia Urodzinowe.


Uwaga! Płatność za bilet wstępu w chwili obecnej wyłącznie gotówką. Za utrudnienia przepraszamy.

MAMY TEŻ WŁASNY SKLEPIK, w którym można zaopatrzyć się w co nieco do picia i do jedzenia, jak również zakupić najnowsze i najciekawsze książki dla dzieci, gry planszowe oraz inne nowości edukacyjno – manualne dla najmłodszych.

BEZPŁATNA STREFA WI-FI To bezpłatny dostęp do WIFI. Szczególnie polecamy to zabieganym mamom lub tatom, w czasie, gdy ich brzdąc będzie miło spędzał czas na naszej Sali Zabaw lub na innych zajęciach, warsztatach bądź imprezach. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Sali Zabaw umieszczonym w zakładce Regulamin.