OGŁOSZENIE O PRACĘ – PEDAGOG, ANIMATOR | Stacja Dobrego Czasu w Tczewie

OGŁOSZENIE O PRACĘ – PEDAGOG, ANIMATOR

PEDAGOG ORAZ ANIMATOR ZABAW DLA DZIECI

Poszukujemy studentki, studentów pedagogiki i dziedzin pochodnych, którzy chcą uczyć się praktyk w obszarze edukacyjnym. Szukamy osób z pasją i zamiłowaniem do pracy z dziećmi.

Masz wiele pomysłów na organizację różnego rodzaju aktywności dla dzieci? Posiadasz doświadczenie w pracy z dziećmi lub chcesz je zdobyć na drodze swojej kariery? Jeśli tak zaaplikuj na powyższe stanowisko.

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie i prowadzenie zajęć, warsztatów zgodnie z ofertą placówki na podstawie dostępnych materiałów programowych i wytycznych Stacji Dobrego Czasu.
  • Przygotowanie i prowadzenie urodzin oraz innych eventów dla dzieci zgodnie z ofertą.
  • Organizowanie i przeprowadzanie zabaw dla dzieci.
  • Sprawowanie opieki nad dziećmi przebywającymi w placówce.
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Chęć i zamiłowanie do pracy z dziećmi w różnym wieku.
  • Otwartość, kreatywność, miła aparycja.
  • Dyspozycyjność.
  • Gotowość do pracy popołudniami i w weekendy.
  • Studenta, studentki pedagogiki oraz dziedzin pochodnych, chemii, fizyki, matematyki, informatyki.
  • Mile widziany kurs wychowawcy lub kierownika półkolonii.
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole doświadczonych pedagogów i animatorów w przyjaznej atmosferze.
  • Nabycie nowych umiejętności i zdobycie doświadczenia w zakresie szeroko pojętej edukacji.
  • Możliwość realizacji własnych, kreatywnych projektów.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Długoterminową umowę współpracy.
  • Możliwość odbywania szkoleń.

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres biuro@stacjadobregoczasu.pl. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883). Informujemy, że odezwiemy się tylko do wybranych osób.