NOWOŚĆ Taniec dla dzieci 3-12 lat – od września 2013 | Stacja Dobrego Czasu w Tczewie

NOWOŚĆ Taniec dla dzieci 3-12 lat – od września 2013Dla dzieci 3-4 latka – BABY FITT – celem tych zajęć jest rozbudzenie w dzieciach wrażliwości na muzykę, wykształcenie poczucia rytmu, poprawa sprawności ruchowej i ich ogólne umuzykalnienie. Zajęcia prowadzone w formie tanecznej, zabawowej. Dzieci uczą się również ćwiczeń rozciągających, kształtujących poprawną postawę ciała. Wszystko to odbywa się w radosnej formie na bazie zabawy. Czas trwania 30 min.

Dla dzieci 5-6 lat – MINI FITT – w programie przewidziane są proste układy choreograficzne z tańca nowoczesnego, podstawy tańca towarzyskiego, oraz ćwiczenia rozciągające i kształtujące prawidłową postawę ciała w formie fitnesowej. Na zajęciach dzieci będę uczyły się słuchać prowadzącego oraz współpracować z innymi rówieśnikami w grupie. Zajęcia pozwalają pozbyć się nadmiaru energii oraz rozwijają wyobraźnię przestrzenną dziecka. Czas trwania 30 min.

Dla dzieci 7-12 lat – FITNESS TANECZNY- podczas tych zajęć dzieci uczą się układów tanecznych, które poprawiają koordynację ruchową i pamięć ruchowo-taneczną, jak również rozwijają zdolności artystyczne dzieci. Pomagają pokonać nieśmiałość i dodają pewności siebie. To niesamowicie aktywne, dynamiczne, pełne podskoków i zabawy zajęcia taneczne. Celem prowadzenia zajęć jest:
– wyrażanie muzyki swoim ciałem,
– współpraca z grupą,
– nabycie umiejętności korzystania z wrodzonej muzykalności, wyczucia rytmu,
– wyłonienie talentów, dzieci posiadających potencjał taneczny,
– kształtowanie sylwetki, poprawa koordynacji ruchowej, zwinności i sprawności fizycznej,
– wpływ na rozwój osobowościowy – wychowanie poprzez taniec.
Czas trwania 45 min.

Opłaty:
zajęcia 30 minutowe – 50 zł miesięcznie / dziecko
zajęcia 45 minutowe – 60 zł miesięcznie / dziecko

Zapisy telefonicznie 58 533 00 33

Zapraszamy.

 

Close