NOWOŚĆ – RYBKI | Stacja Dobrego Czasu w Tczewie

NOWOŚĆ – RYBKIRYBKI to zajęcia ogólnorozowjowe dla dzieci od 5-go miesiąca życia.

Program edukacyjny „RYBKI, RYBY, WIELORYBY” przygotowany został dla rodziców, którzy wierzą, że „nigdy nie jest za wcześnie” i mają świadomość jak duże są korzyści z rozsądnej, dobrze zaplanowanej, dobrej edukacji dla rozwoju małego dziecka oraz relacji rodzic – dziecko.

Program powstał we współpracy dwóch psychologów dziecięcych mgr Emilii Link-Dratkowskiej oraz prof. Marty Bogdanowicz, w oparciu o ich wiedzę oraz doświadczenia z pracy z dziećmi i ich rodzicami.

Jego dwa główne cele:

1. Wspomaganie wszechstronnego rozwoju małego dziecka poprzez wykorzystanie szeregu sprawdzonych i skutecznych technik, metod i sposobów.

2. Wyposażenie rodziców w „narzędzia”, informacje i pomysły umożliwiające im efektywne oraz radosne rozwijanie potencjału ich maluszka.

Spotkania zapewniają wspaniałą zabawę na zajęciach, pomysły na „po-zajęciach”, wielostronny rozwój przy wykorzystaniu znanych i lubianych wierszyków, rymowanek. A wszystko to z uszanowaniem możliwości dziecka podyktowanych jego rozwojem.

Informacje organizacyjne:

  • Program kierowany jest do maluchów we współpracy i/lub obecności opiekunów/rodziców 
  • Zajęcia odbywają się w grupie maksymalnie 8 dzieci i 8 rodziców 
  • Spotkania odbywają się raz w tygodniu i trwają 30 minut w sali dydaktycznej i 30 minut na Sali Zabaw – tzw. swobodna aktywność 
  • Cena cyklu 5 spotkań – 125 zł 
  • Zapisy telefonicznie na numer 58 533 00 33 lub osobiście

Zapraszamy.

Close