PRACA: PEDAGOG I ANIMATOR ZABAW DLA DZIECI | Stacja Dobrego Czasu w Tczewie

PRACA: PEDAGOG I ANIMATOR ZABAW DLA DZIECI

Stanowisko: PEDAGOG i ANIMATOR ZABAW DLA DZIECI

Poszukujemy osób z pasją i zamiłowaniem do pracy z dziećmi na stanowisko animator zabaw, pedagog.

Masz wiele pomysłów na organizację różnego rodzaju aktywności dla dzieci? Posiadasz doświadczenie w pracy z dziećmi? Jeśli tak zaaplikuj na powyższe stanowisko.

Opis stanowiska:
Przygotowanie i prowadzenie zajęć, warsztatów zgodnie z ofertą Stacji Dobrego Czasu.
– Przygotowanie i prowadzenie urodzin oraz innych eventów dla dzieci.
– Organizowanie i przeprowadzanie zabaw dla dzieci.
– Sprawowanie opieki nad dziećmi przebywającymi w placówce.
– Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:
Chęć i zamiłowanie do pracy z dziećmi w różnym wieku.
– Otwartość, kreatywność, miła aparycja.
– Gotowość do pracy popołudniami i w weekendy.
– Wykształcenie pedagogiczne lub kształcenie się w tym kierunku będzie dodatkowym atutem.
– Mile widziany kurs wychowawcy lub kierownika półkolonii.
– Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
Pracę w młodym dynamicznym zespole doświadczonych pedagogów i animatorów w przyjaznej atmosferze.
– Szkolenia z zakresu programów oferowanych przez Stację Dobrego Czasu.
– Nabycie nowych umiejętności i zdobycie doświadczenia w zakresie szeroko pojętej edukacji.
– Możliwość realizacji własnych, kreatywnych projektów.
– Elastyczny czas pracy.
– Długoterminową umowę współpracy.

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres biuro@stacjadobregoczasu.pl. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Informujemy, że odezwiemy się tylko do wybranych osób.