Mama może wszystko… w Tczewie | Stacja Dobrego Czasu w Tczewie

Mama może wszystko… w TczewieSerdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne „Mama może wszystko” możliwości, jakie dają fundusze europejskie kobietom powracającym na rynek pracy.

Do udziału w spotkaniu zachęcamy kobiety wraz z dziećmi (min. 1,5 roku), dla których na czas trwania seminarium zostanie zapewniona profesjonalna opieka oraz zajęcia z animatorami.

W programie m.in.
– omówienie działań umożliwiających objęcie wsparciem kobiet powracających na rynek pracy po urlopie macierzyńskim i wychowawczym,
– przykładowe projekty dla kobiet współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego, w tym kursy, szkolenia, poradnictwo zawodowe,
– dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej, oferta kursów, szkoleń oferta funduszy pożyczkowych i poręczeniowych.

Zgłoszenia:
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest zgłoszenie się do 9 czerwca 2013 r. poprzez wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego na adres: tczew@pomorskaizba.com.pl. Zgłoszenia przyjmowane są także pod nr telefonu: 58 562-38-32 lub osobiście w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Tczewie, ul. 30 Stycznia 44.

Miejsce i termin szkolenia:
Spotkanie odbędzie się 11 czerwca 2013 roku w godzinach od 10:00 – 14:00 w Stacji Dobrego Czasu w Tczewie przy ul. Korczaka 1.

Szkolenie jest bezpłatne.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.

Close