KONCERT Z MIKOŁAJEM czyli dziecięca orkiestra mikołajowa | Stacja Dobrego Czasu w Tczewie

KONCERT Z MIKOŁAJEM czyli dziecięca orkiestra mikołajowaŚwięta za pasem. By odpowiednio się na nie nastroić Stacja Dobrego Czasu zaprasza wszystkie dzieci na KONCERT Z MIKOŁAJEM.

Koncert poprowadzi Szkoła Muzyczna YAMAHA z grającym na gitarze Mikołajem. W repertuarze znajdą się m.in. utwory takie jak: „Podróż Świętego Mikołaja”, „Jest taki dzień”, „Choinko piękna jak las”.

KONCERT Z MIKOŁAJEM to interaktywne spotkanie z muzyką na żywo
przy akompaniamencie instrumentów tj. gitara akustyczna i flet poprzeczny. Poprzez wspólne muzykowanie, z grającym na gitarze Mikołajem, chcemy wprowadzić uczestników w świąteczny nastrój.
Wspólnie nauczymy się śpiewać zimową piosenkę nie tylko w naszym ojczystym języku, lecz również w języku muzyki! Ponadto dzieci będą miały możliwość zagrać na instrumentach perkusyjnych oraz poznać muzyczne zastosowanie tajemniczych Bum Bum Rurek.
Finałowym elementem spotkania będzie debiut muzyczny podopiecznych na scenie. Wspólną „sesję muzyczną” zwieńczymy przyznając tytuł Małego Muzyka jednemu z uczestników spotkania i nagradzając go upominkiem muzycznym.

Oferta skierowana jest dla dzieci w wieku od 2,5 lat do 100 lat.
Czas trwania spotkania –  ok. 45 minut.
Cena spotkania – 20 zł od dziecka (Uwaga: Drugie dziecko z rodzeństwa 15 zł.)
Uwaga: dzieci do lat 3 wchodzą na koncert z opiekunem (Uwaga: Opiekun 15 zł.)
Planowany termin koncertu – 8 grudnia 2012 rok /sobota/ godzina 16.30
Zapisy telefoniczne na numer 58 533 00 33 do 7  grudnia lub do wyczerpania miejsc.

Zapraszamy

Close