NOWOŚĆ! Eko-warsztaty dla dzieci | Stacja Dobrego Czasu w Tczewie

NOWOŚĆ! Eko-warsztaty dla dzieciOd maja rusza pierwszy cykl Eko-warsztatów dla dzieci. Pozostały ostatnie wolne miejsca! Więcej informacji poniżej. Zapraszamy.

Uczysz się i rozwijasz poprzez zabawę.
My i Twoi Rodzice doskonale to rozumiemy
i Eko-Warsztaty dla Ciebie organizujemy !!!

Butelki, długopisy, opakowania, piłki, talerze, reklamówki, guziki. Otaczające nas środowisko pełne jest przedmiotów codziennego użytku z tworzyw sztucznych. Wyrzucając je na śmietnik, szkodzimy naturze. Czy można z nich zrobić praktyczne i zabawne rzeczy? Tak! Wystarczy odrobinę wyobraźni i zręczności, aby nadać nowe zastosowanie dla starych, często niepotrzebnych przedmiotów.

Eko-warsztaty to cykliczne spotkania mające na celu rozwijanie wyobraźni oraz zdolności manualnych, jak również kształtowanie kreatywności, poczucia estetyki i uwrażliwienia na niezwykle ważną w dzisiejszych czasach ekologię. Udział w Eko-warsztatach gwarantuje również wspaniałą zabawę, którą po zakończeniu warsztatów można kontynuować w domu, wykorzystując przedmioty codziennego użytku.

Rakietki do ping-ponga, eko-warcaby, eko-temperówka, aparat fotograficzny, konik z korków to niektóre z pomysłów, które uczestnicy będą realizować na zajęciach. Przekonasz się, że z plastikowych butelek, talerzyków i torebek foliowych można stworzyć nie tylko różne śmieszne zabawki, ale także wiele praktycznych przedmiotów. Do dzieła!

Informacje organizacyjne na temat Eko-warsztatów:

  • Opłaty za cykl 4 spotkań 120zł/dziecko (w przypadku rodzeństwa obowiązuje zniżka 30% na drugie dziecko) 
  • Cena pojedynczego spotkania – 35zł 
  • Czas trwania- ok. 60 minut 
  • Wiek dzieci – warsztaty zostały przygotowane dla dzieci w wieku 4 – 12 lat, z uwzględnieniem podziału na grupy wiekowe 
  • Zapisy na numer 58 533 00 33 lub osobiście w naszej siedzibie

UWAGA! Pierwsze pięć osób, które zapiszą się na Eko-warsztaty otrzyma 1 godzinę zabawy na Sali Zabaw GRATIS!

Zapraszamy.

Close