Szanowni Państwo,

2011 i 2012 to lata kiedy stopniowo rodziła się Stacja Dobrego Czasu. To moja córeczka Dorotka była i jest inspiracją do wszystkich działań i do tworzenia rzeczy pięknych i niezwykłych. To właśnie dzięki moim córkom jest siła i wytrwałość w dążeniu do celu stworzenia miejsca o pewnej wrażliwości estetycznej, począwszy od jego wyglądu, wyposażenia, pomocy dydaktycznych i zabawek, a na aktywnej zabawie oraz nauce kończąc.

Dlatego Stacja Dobrego Czasu ma być miejscem wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju po prostu niepowtarzalnym…

Zapraszam do miejsca tworzonego z pasją dla wszystkich. Dla dzieci i ich rodziców.

Emilia Nikoniuk


Stacja Dobrego Czasu to centrum edukacyjne, które powstało z myślą o naszym najmłodszym społeczeństwie. Działalność placówki opiera się na rozbudowanej ofercie warsztatowej skierowanej do dzieci w wieku niemowlęcym, przedszkolnym i szkolnym. Są to między innymi:

  • Program edukacyjno-rozwojowy dla dzieci od 3 miesiąca życia – „Rybki, Ryby, Wieloryby”, 
  • Program dla dzieci od 3 roku życia -„Matematyka Sensoryczna” i „Gimnastyka Paluszkowa”, 
  • Program dla dzieci od 5 roku życia – „Laboratorium Małego Chemika” i  „Eksperymentuj i ucz się”, 
  • Zajęcia z Edu Klockami  – LEGO StoryStarter, LEGO WeDo, LEGO MoreToMath, LEGO LearnToLearn.

Prowadzimy należącą do międzynarodowej sieci szkołę języka angielskiego Helen Doron English.

Specjalizujemy się w organizacji i prowadzeniu animacji różnych imprez: urodzinowych, okolicznościowych, festynów rodzinnych. Proponujemy spektakle teatralne, koncerty oraz eventy tematyczne.

Celem placówki jest rozbudzenie zainteresowań dzieci, kształtowanie wiary we własne możliwości poznawcze i udowodnienie, że poprzez zabawę można także się uczyć. Koncepcja zajęć i warsztatów kładzie mocny nacisk na osobiste zaangażowanie i aktywność uczestników. Praca w małych grupach, wykorzystanie metod aktywizujących, obserwacja, doświadczanie, używanie różnorodnych materiałów dydaktycznych sprzyja samodzielnej i twórczej pracy uczestników zajęć.

Przestrzeń w Stacji Dobrego Czasu została zaprojektowana dla dzieci już od najwcześniejszych miesięcy życia. Dysponujemy salą zabaw oraz czterema przestronnymi salami dydaktycznymi dostosowanymi do pracy z dziećmi od 3 miesiąca życia do 18 lat.

Nasza oferta skierowana jest dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Współpracujemy z wieloma placówkami przedszkolnymi i szkolnymi z obszaru województwa pomorskiego.

Zapraszamy.